דלת כיס

תובנות על דלתות כיס – דלתות הזזה מעוצבות שכדאי להכיר

דלתות כיס הן דלתות הפנים הכי יעילות ויפות שתוכלו למצוא. דלתות הכיס הן למעשה דלתות הזזה עם מערכת כיס, הן נחשבות לפתרון פונקציונלי ועיצובי איכותי ויוקרתי יותר בהשוואה לדלתות ההזזה הישנות. להבדיל מדלתות הזזה רגילות דלתות כיס מחליקות לתוך כיס מובנה עשוי מתכת המותקן בתוך הקיר עצמו ומהווה חלק בלתי נפרד מהקיר עצמו, לכן הדלת כאילו נעלמת לתוך הקיר ואין צורך להשאיר חלל ריק לפתיחתה ולא מבזבזים מקום. בעוד בדלתות הזזה רגילות יש צורך בקורניז עליון אשר יסווה את המסילה עליה נעה הדלת, בדלתות כיס אין את הצורך הזה ונראה שהדלת ממש נבלעת לתוך הקיר.

כיצד עובדות דלתות כיס?

לדלתות כיס ישנה מערכת של מסילות פנימיות עם גלגלים פנימיים וגלגלים חיצוניים. בחלקה התחתון של הדלת אין מסילות חשופות כך שכאשר הדלת מוזזת הצידה ונפתחת החלל שמתגלה על הרצפה תחתיה הוא חלל נקי. באופן כללי, דלתות כיס ניתנות להתקנה בתוך מגוון של קירות – קירות גבס, קירות העשויים בטון או בלוקים וכמובן שניתן לעצב אותן בסגנונות שונים, לצבוע ולחפות בשלל חיפויים וצבעים כאוות נפשכם.

כדאי לדעת כי מנגנון הפתיחה והסגירה של דלת כיס הוא שקט, כל עוד בוחרים את הדלת מחברה מקצועית ומתקדמת לייצור דלתות. חברה מובילה כמו שערי ברכה מייצרת, משווקת ומתקינה דלתות כיס בקשת רחבה של עיצובים, מידות, דוגמאות, מרקמים וגוונים. כל לקוח יכול למצוא את הדלת המתאימה ביותר לדירתו או לעסק שלו, תוך התחייבות לאיכות גבוהה, לדלת עמידה, לאחריות ממושכת ולמחיר הוגן ותחרותי.

היתרונות של דלתות כיס

היתרון הגדול של דלתות כיס הוא ברור מאוד ונראה לעין, או למעשה נסתר שכן זה היתרון עצמו. דלתות הכיס הן דלתות אשר כמעט ולא תופסות מקום בחלל והן מהווה בעצם חלק מהקיר. כך נעשה ניצול מקסימלי של השטח הפנוי בבית. בדרך כלל לדלתות כיס יש מנגנון פתיחה והזזה שקט מה שמוסיף על הקסם והיעילות שלהן. זו הסיבה העיקרית שדלתות כיס הפכו ללהיט הגדול בקרב מעצבי פנים. אלו דלתות החוסכות מקום, לכן הן מתאימות במיוחד לבתים או למשרדים קטנים, לחדרי הרחצה ביחידת ההורים, לחדרי שירות בדירות ובבתים פרטיים ועוד.

דלתות כיס ניתנות להתקנה בכל אחד מחללי הבית השונים כדלתות פנים. הן מתאימות כדלתות פנים בכניסה למקלחת או לחדר השינה, כדלת המפרידה בין הסלון למטבח או כדלת הכניסה לחדר הארונות. דלתות כיס גם מתאימות מאוד כדלתות פנים שחוצצות בין חללים שונים בתוך המשרד. הן מאפשרות מצד אחד הפרדה ופרטיות ומצד שני מעניקות לחלל מראה גדול ומרווח. כאשר אתם בוחרים את הדלת חשוב להתייחס לעיצוב, למילוי, לנוחות השימוש, למנגנון הנעילה, לסוג הידית וכמובן למחיר. הדלתות האלו הן הדבר הכי חם כרגע בשוק דלתות הפנים, הן בשל היעילות הרבה שלהן והן בשל יופיין. ניתן לרכוש דלתות פנים בשלל עיצובים, צבעים וחיפויים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.